Witaj na moim blogu

To tutaj poznasz moje porady, ciekawostki i wiedzę odnośnie wszystkich kategorii związanych ze zdrowiem.
Śledząc blog regularnie znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania i dowiesz się szczegółów, które ciężko znaleźć w internecie w jednym miejscu.

Wszystkie
Dieta
Suplementacja
Trening
Dieta
Oceń przepis
4,75/5
(z 36 ocen)
Białko to niezwykle ważny składnik pokarmowy, gdyż pełni ono w naszym organizmie wiele funkcji prozdrowotnych. Najbogatsze źródła białka - czyli co warto jeść? Dowiesz się wszystkiego w moim nowym artykule 😊
Trening
Oceń przepis
4,88/5
(z 33 ocen)
Zarówno interwały, jak i trening kardio to formy wysiłku polecane osobom odchudzającym się. Trening interwałowy to prawdopodobnie najlepszy rodzaj ćwiczeń dla osób, które chcą w maksymalnie krótkim czasie wpłynąć na spalanie tkanki tłuszczowej, idealny dla ludzi, którzy mają mało czasu na trening.
Trening
Oceń przepis
4,70/5
(z 20 ocen)
Wiele osób neguje sens wykonywania aerobów, rzekomo są one kompletnie nieopłacalne dla redukcji tkanki tłuszczowej. Czy faktycznie? Co na ten temat mówią badania naukowe? Czy bardziej opłaca się postawić na dietę, trening siłowy czy aeroby? A może warto połączyć odpowiednie żywienie z treningiem?
Dieta
Oceń przepis
5,00/5
(z 8 ocen)
Ocet jabłkowy jest szczególnie wskazany dla osób, które w celu zrzucenia zbędnych kilogramów, decydują się na dietę. Zapobiega również efektowi jo-jo
Dieta
Oceń przepis
4,98/5
(z 40 ocen)
Woda z kranu, mineralna i źródlana. Każda z nich ma inne właściwości i dlatego przeznaczone są one dla różnych osób. Sprawdź, jaką wodę pić.
Dieta
Oceń przepis
5,00/5
(z 25 ocen)
Problem cellulitu dotyczy wielu kobiet, co gorsza nie zawsze jest on związany z nadmierną masą ciała, a to przysparza trudności w zredukowaniu tego kosmetycznego defektu. Czym właściwie jest cellulit? Czy istnieje dieta na cellulit? Ćwiczenia na cellulit? Drogie Panie, zachęcam do lektury.
Dieta
Oceń przepis
4,75/5
(z 4 ocen)
Jak schudnąć i już nigdy nie przytyć? Dlaczego kiedy już chudniemy, to po krótkim czasie znowu wracamy do starej wagi? Prześledźmy sobie efekt jo-jo z punktu widzenia dietetyka.
Dieta
Oceń przepis
5,00/5
(z 8 ocen)