Witaj na moim blogu

To tutaj poznasz moje porady, ciekawostki i wiedzę odnośnie wszystkich kategorii związanych ze zdrowiem.
Śledząc blog regularnie znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania i dowiesz się szczegółów, które ciężko znaleźć w internecie w jednym miejscu.

Wszystkie
Dieta
Suplementacja
Trening
Trening
Oceń przepis
5,00/5
(z 2 ocen)
Rozciąganie jest niewątpliwie ważnym elementem podczas treningu. Tutaj dowiesz się jak bardzo jest ważny oraz jak najlepiej go stosować.
Dieta
Oceń przepis
5,00/5
(z 4 ocen)
Masz ochotę na coś słodkiego ale boisz się nadmiaru kalorii? Tutaj znajdziesz 5 propozycji na zdrowe i słodkie smakołyki.
Dieta
Oceń przepis
5,00/5
(z 1 ocen)
Jesteś już znudzony kanapkami lub płatkami z mlekiem na śniadanie? Tutaj zobaczysz propozycje szybkich, ciekawych a co najważniejsze smacznych śniadań!
Dieta
Oceń przepis
5,00/5
(z 2 ocen)
Co się składa na nabiał? Czy jest zdrowy? Czy go potrzebujemy? W tym artykule poznasz odpowiedź na te oraz wiele innych pytań.
Suplementacja
Oceń przepis
5,00/5
(z 4 ocen)
Wielu ludzi zastanawia się nad tym jak dobierać suplementy zarówno jako początkujący jak i bardziej doświadczona osoba. Postaram się tutaj wyjaśnić jak dobrać odpowiednią suplementację dla każdego.
Dieta
Oceń przepis
5,00/5
(z 4 ocen)
Cholesterol jest jednym z najbardziej powszechnych problemów zdrowotnych w XXI wieku. W tym artykule dowiesz się co powoduje jego nadmiar oraz jak się go pozbyć.
Dieta
Oceń przepis
4,88/5
(z 17 ocen)
Do największych problemów zdrowotnych, z jakimi boryka się współczesna populacja, należą otyłość i cukrzyca. Jeśli uzmysłowimy sobie fakt, że insulinooporność często poprzedza pełnoobjawową cukrzycę typu 2, to właśnie ona okaże się swego rodzaju znakiem ostrzegawczym o stanie chorobowym oraz zwiększonym ryzyku dalszych powikłań
Dieta
Oceń przepis
5,00/5
(z 13 ocen)
Witaminy i ich realna zawartość we współczesnym jedzeniu to jeden z najgorętszych tematów w świecie dietetyki. Wielokrotnie słyszałem od swoich podopiecznych czy nawet specjalistów z branży, że obecnie obok prawidłowo zbilansowanej diety niezbędna jest suplementacja. Jednak o ile jest to temat ciekawy i często poruszany w publikacjach popularno-naukowych, nie jest silnie poparty literaturą fachową.