STACJONARNA KONSULTACJA DIETETYCZNA

Wolisz porozmawiać osobiście?

Potrzebujesz szczerej rozmowy o swoich celach i problemach?

Szukasz silniejszego wsparcia i motywacji?

Co w pakiecie?

Spotkanie

Konsultacje nie będą odbywały się online, ale realnie. Będziemy mieć okazję porozmawiać o Twoich obawach, problemach i wątpliwościach. Razem zajdziemy motywację do bardziej wytężonej pracy.

6 tygodni konsultacji

6 tygodni prowadzenia diety i spotkania na żywo, w czasie których porozmawiamy o Twoich celach i określimy plan pracy nad Twoją sylwetką i samopoczuciem.

Wywiad żywieniowo-medyczny

Podczas pierwszego spotkania przeprowadzę z Tobą dokładny wywiad żywieniowy i medyczny, zbierając informacje niezbędne do ułożenia indywidualnie dopasowanej diety.
Następnie po maksymalnie 10 dniach roboczych spotykamy się ponownie, by omówić przygotowaną przeze mnie w tym czasie dietę oraz wyjaśnić wszystkie ewentualne wątpliwości. Na drugim spotkaniu odpowiem też na pytania dotyczące diety bądź treningu. Otrzymasz ode mnie praktyczne wskazówki, które pomogą Ci sprawnie i szybko odnaleźć się w zdrowym sposobie odżywiania.

Indywidualnie dobrana dieta

Przez 6 kolejnych tygodni jestem do Twojej pełnej dyspozycji mailowo i telefonicznie. Z przyjemnością odpowiem na każde pytanie.

Co ważne, przygotowanie planu treningowego i ewentualnej suplementacji również mieści się w zakresie konsultacji. Nie pobieram za to dodatkowych opłat.

Dodatkowe usługi w ramach konsultacji

Jeżeli będziesz zainteresowany, oprócz diety, mogę przygotować dla Ciebie również suplementację oraz plan treningowy (w cenie konsultacji dietetycznej).

SPOTKANIE + KONSULTACJA

600 PLN

6 tygodni prowadzenia diety i spotkania na żywo, w czasie których porozmawiamy o Twoich celach i określimy plan pracy nad Twoją sylwetką i samopoczuciem.

kup konsultację Kup na prezent

Opinie klientów

Magdalena

"Michał motywuje przez dawanie przykładu i realne podejście do celu. Pasja z jaką dba o rozwój podopiecznego pozwola na osiąganie możliwe najlepszych efektów. Przy odrobinie chęci, można spełnić marzenia"

Kacper

"Jeśli szukasz dietetyka, który potrafi zamienić Twoje ciało w porządane przez Ciebie, przy okazji nie wpychać na siłę ryżu z kurczakiem oraz kogoś komu zależy na tym, żeby Ci pomóc, trafiłeś idealnie. Polecam!"

Patryk

"Od jakiegoś czasu współpracuje z Michałem i nie mogłem chyba lepiej trafić pod czyjeś skrzydła. Dzięki jego pomocy zniknęły problemy żołądkowe, z którymi męczyłem się wiele lat. Serdecznie polecam!"

Anna

"Bardzo cenię sobie konsultacje dietetyczne Michała, a szczególnie indywidualne podejście do podopiecznych. Doceniam z jaką cierpliwością podchodzi do nawet trudnych przypadków i przekazuje swoją wiedzę :)"

Dominik

"Jest wielu dietetyków i trenerów na FB, ale wiem, że dokonałem najlepszego wyboru. Przepisy są bardzo pyszne i nie czuję po nich głodu. Nie mam także ochoty na słodycze :) Jestem mega zadowolony!!"

Masz wątpliwości?

Wyślij mi wiadomość!

wyślij

lub skorzystaj z innego rodzaju kontaktu

508 968 047
michal_wrzosek