STACJONARNA KONSULTACJA DIETETYCZNA W WARSZAWIE

Wolisz spotkać się ze mną osobiście?

Potrzebujesz szczerej rozmowy o swoich celach i problemach?

Szukasz silniejszego wsparcia i motywacji?

Co w pakiecie?

Dwa spotkania

Konsultacje nie będą odbywały się online, ale realnie. Stacjonarna konsultacja dietetyczna w Warszawie składa się z dwóch spotkań - pierwsze spotkanie to szczegółowy wywiad żywieniowy, medyczny i treningowy. Dzięki zebranym informacjom przygotuję dla Ciebie indywidualny plan diety i treningu. Uwzględnię w nim Twoje schorzenia, preferencje żywieniowe oraz obawy, które dotychczas utrudniały Ci wprowadzenie zdrowych nawyków.
Drugie spotkanie, maksymalnie po dziesięciu dniach roboczych, ma na celu omówienie przygotowanych planów, odpowiem na wszystkie Twoje pytania, dzięki czemu realizacja diety i treningu będzie o wiele łatwiejsza. Otrzymasz ode mnie także praktyczne wskazówki, które pomogą Ci sprawnie i szybko odnaleźć się w zdrowym sposobie odżywiania. Dzięki nim nowe odżywianie staje się Twoim nawykiem, a nie chwilową dietą.

6 tygodni konsultacji

Jesteśmy w stałym kontakcie przez cały czas trwania współpracy - odpowiem na każde Twoje pytanie, wątpliwości i wesprę w trudnych chwilach. Możliwość konsultowania się i wspólnego analizowania, pomoże ci wdrożyć się w nowe zalecenia. Co 14 dni uzupełniasz na swoim koncie raport, na który składa się: pomiary masy ciała i obwodów ciała, zdjęcia sylwetki i Twoje uwagi oraz opinie. Dzięki tym informacjom na bieżąco widzimy progres i analizujemy Twoje wyniki. Ponad miesiąc pierwszej współpracy pokaże Ci, jak zdrowe nawyki mogą przyczynić się do poprawy Twojego samopoczucia.

Spersonalizowana dieta

Dzięki informacjom zebranym na naszym pierwszym spotkaniu, Twoja dieta jest idealnie dopasowana do Twoich potrzeb, celu i stanu zdrowia. Biorę pod uwagę wszystkie Twoje preferencje dotyczące produktów, które lubisz/nie lubisz, liczby posiłków i ich składu. Przepisy, które otrzymasz, są proste, smaczne i sprawdzone przeze mnie. Sposób przyrządzania posiłków oraz pory ich spożywania są dostosowane do Twojego trybu życia. Nie stosuję gotowych diet i dbam o Twoją indywidualność - w każdym możliwym aspekcie.

Efektywny plan treningowy

Nie musisz trenować codziennie, aby osiągać dobre efekty. Współpracując ze mną, dowiesz się jak osiągnąć maksimum efektów trenując tak jak lubisz i tyle ile możesz. Skuteczny trening to bezpieczny trening, dlatego pokażę Ci jak prawidłowo rozgrzać się przed ćwiczeniami i jakie ćwiczenia rozciągające wybrać. Jako dietetyk w Warszawie, nauczę Cię, dlaczego aktywność ma znaczenie i jak poprawnie realizować plan treningowy, we własnym zakresie. Uwzględnię w planie Twój wiek, płeć i możliwości kondycyjne. Zmodyfikuję go, gdy uznasz, że chcesz zwiększyć intensywność podejmowanych ćwiczeń.

SPOTKANIE + KONSULTACJA

800 PLN

tyle kosztuje 6 tygodni prowadzenia diety i dwa spotkania na żywo, w czasie których porozmawiamy o Twoich celach i określimy plan pracy nad Twoją sylwetką i samopoczuciem.

kup konsultację Kup na prezent

Opinie klientów

Magdalena

"Michał motywuje przez dawanie przykładu i realne podejście do celu. Pasja z jaką dba o rozwój podopiecznego pozwola na osiąganie możliwe najlepszych efektów. Przy odrobinie chęci, można spełnić marzenia"

Kacper

"Jeśli szukasz dietetyka, który potrafi zamienić Twoje ciało w porządane przez Ciebie, przy okazji nie wpychać na siłę ryżu z kurczakiem oraz kogoś komu zależy na tym, żeby Ci pomóc, trafiłeś idealnie. Polecam!"

Patryk

"Od jakiegoś czasu współpracuje z Michałem i nie mogłem chyba lepiej trafić pod czyjeś skrzydła. Dzięki jego pomocy zniknęły problemy żołądkowe, z którymi męczyłem się wiele lat. Serdecznie polecam!"

Anna

"Bardzo cenię sobie konsultacje dietetyczne Michała, a szczególnie indywidualne podejście do podopiecznych. Doceniam z jaką cierpliwością podchodzi do nawet trudnych przypadków i przekazuje swoją wiedzę :)"

Dominik

"Jest wielu dietetyków i trenerów na FB, ale wiem, że dokonałem najlepszego wyboru. Przepisy są bardzo pyszne i nie czuję po nich głodu. Nie mam także ochoty na słodycze :) Jestem mega zadowolony!!"

Dietetyk w Warszawie

Jako dietetyk w Warszawie, prowadzę konsultacje stacjonarne, skierowane dla wszystkich tych, którzy preferują kontakt bezpośredni i chcą poznać mnie osobiście. Dzięki takiej formie jestem cennym wsparciem, przez cały czas trwania Twojej przemiany. Chętnie otwarcie porozmawiam o Twoich celach, dotychczasowych problemach i obawach, które dostrzegasz.

Konsultacje trenerskie i dietetyczne

Oferuję Ci spotkania osobiste, na których poznasz swój plan treningowy oraz sposób prowadzenia diety. Podczas współpracy uzyskasz moje wsparcie oraz możliwość odbycia dwóch spotkań, na których rozwieję Twoje ewentualne wątpliwości i odpowiem na trapiące Cię pytania. Jako dietetyk w Warszawie zapewnię Ci inspiracje dietetyczne oraz triki, dzięki którym zachowanie nowych nawyków będzie łatwiejsze i jeszcze bardziej przyjemne. Dostosuję się nie tylko do Twoich preferencji żywieniowych, ale także upodobań wobec aktywności fizycznej.

Masz wątpliwości?

Wyślij mi wiadomość!

wyślij

lub skorzystaj z innego rodzaju kontaktu

508 968 047
michal_wrzosek