Dietetyk sportowy i kliniczny – poznaj mnie lepiej!

Dietetyk kliniczny, dietetyk sportowy i trener.

Cześć

Mam na imię Michał. Jestem dietetykiem klinicznym oraz trenerem personalnym. Ukończyłem studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jako dietetyk i trener, od jakiegoś czasu, dzielę się swoją wiedzą na temat sportu i zdrowego odżywiania – zarówno ze studentami, jak i swoimi podopiecznymi. Ponadto jako dietetyk kliniczny i dietetyk sportowy online, prowadzę konsultacje w całym kraju – bez względu na odległość.

Obecnie robię doktorat z dietetyki na SGGW oraz pracuję jako wykładowca na dwóch uczelniach wyższych. Prowadzę też szkolenia z zakresu dietetyki oraz treningu.
Nie wyobrażam sobie życia bez sportu i zdrowych posiłków. Moją pasją jest pomaganie moim podopiecznym w realizacji celów związanych z kształtowaniem sylwetki – proponuję zdrowy styl życia, właściwe jedzenie i wspieram w uprawianiu sportu.

Kolejną moją pasję stanowi gotowanie. Uwielbiam nie tylko przyrządzać posiłki, ale też tworzyć przepisy na zdrowe dania. Dzięki temu przygotowany przeze mnie plan, w tym rozpisana dieta sportowa online, pełna jest sprawdzonych, smacznych i ciekawych propozycji.

Jako dietetyk sportowy Warszawa, wiem, że sposób odżywiania się ma niesamowity wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. A dzięki mojemu doświadczeniu i ciągłemu rozwijaniu się wiem też, że mogę Ci naprawdę pomóc. Razem ze mną uwierzysz, że Twoje zdrowie, Twoja sylwetka i Twoje samopoczucie zależą tylko od Ciebie.

Galeria zdjęć