Piotrek

-26,5kg

Powiedz proszę kilka słów o sobie. Czym się zajmujesz na co dzień, jaki masz charakter pracy, co lubisz, co Cię interesuje?

Pracuję w polskiej firmie wytwarzającej oprogramowanie (PWPW). W lutym skończyłem studia inżynierskie i teraz powolutku spełniam się w swoim zawodzie. Uwielbiam sport. Od dziecka biegałem za piłką i to zamiłowanie do sportu pozostało mi do dzisiaj. Obecnie aktywnie gram w tenisa i oczywiście ćwiczę na siłowni. Interesuję się programowaniem i sportem – to moje główne hobby. Ponadto bardzo lubię podróże. 🙂

Dlaczego postanowiłeś zacząć? Jaki był Twój cel, co chciałeś osiągnąć współpracując ze mną?

Od bardzo dawna ćwiczyłem na siłowni, jednak bez konkretnego planu. Po prostu chodziłem na siłownię, bo lubiłem. Niestety nie szło to w parze z lepszą sylwetką, ponieważ moja dieta nie wyglądała najlepiej. Pewnego dnia stwierdziłem, że może warto byłoby spróbować współpracy z kimś, kto ustali mi plan działania i tak zaczęła się moja przygoda z Tobą, Michale.

Co spowodowało, że postanowiłeś dokonać metamorfozy swojej sylwetki?

Nie byłem zadowolony ze swojej sylwetki. Źle się czułem.

Co było dla Ciebie najtrudniejsze, żeby wykonać pierwszy krok i każdy kolejny?

Szczerze powiedziawszy, nie miałem trudności, żeby iść krok po kroku do celu. Zawsze, gdy sobie coś ustalę, to dążę do tego na 100%.

Co się zmieniło w Twoim życiu i jak się czujesz teraz, gdy dbasz o to co jesz oraz o regularną aktywność fizyczną?

Z pewnością zmieniło się moje podejście do ćwiczenia i jedzenia. Teraz czuję, że mam kontrolę zarówno nad swoją aktywnością fizyczną, jak i dietą. Wiem, że każda jednostka treningowa czy posiłek daje mi coś, co przybliża mnie do lepszej sylwetki.

Pochwal się proszę, z czego jesteś najbardziej dumny?

Najbardziej jestem dumny z dyscypliny, którą udało mi się i udaje ciągle zachować. Trzymam się planu w 100%.

Co możesz powiedzieć o współpracy ze mną, co było w niej dla Ciebie najważniejsze?

Wiele rzeczy było dla mnie ważnych. Z pewnością wiedza, którą posiadasz pozwoliła mi w 100% zaufać planowi, który dla mnie ułożyłeś. Byłem spokojny i wiedziałem, że jestem w dobrych rękach. Ponadto bardzo dobry kontakt – jeżeli o coś pytałem, to miałem odpowiedź bardzo szybko. 🙂
Raporty na Twojej stronie internetowej są bardzo przydatne, bo fajnie pokazują progres, jaki się robi.

Jak sobie radzisz teraz, gdy już osiągnąłeś swój pierwszy cel?

Wyznaczam kolejny i lecę dalej! Zawsze może być jeszcze lepiej.