Na korzyść Twojego biznesu
Nazywam się Michał Wrzosek i jestem doktorem dietetyki. Projektuję programy zdrowego odżywiania oraz samopoczucia pracowników, by 
mieli więcej energii do działania.
Szkolenia dla firm
Power Up
Zarządzanie własną energią
Chcesz rozwinąć biznes? Zainwestuj w energię swojego zespołu! To najcenniejszy zasób każdej firmy. Zobacz, jak efektywne zarządzanie energią staje się kluczem do zdrowia i wydajności Twoich pracowników.
Szkolenie PowerUp dostarcza wiedzę, jak skutecznie zarządzać dietą, snem, aktywnością fizyczną i stresem. Dzięki nowym umiejętnościom każdy dzień będzie pełen energii i satysfakcji.
Korzyści dla pracodawcy
Większa efektywność pracy, poprawa atmosfery w zespole, pozytywny wpływ na wizerunek firmy; długoterminowe korzyści.
Korzyści dla pracownika
Lepsze samopoczucie i produktywność, wzrost energii przy jednoczesnej redukcji stresu; praktyczna wiedza o zdrowym odżywianiu.
Zdrowe Życie
Odkryj potęgę nowych nawyków
W obliczu alarmujących wyników badań, które pokazują niepokojące tendencje w nawykach żywieniowych pracowników biurowych, postanowiłem działać.
Szkolenie Zdrowe Życie to nie tylko transfer wiedzy, ale przede wszystkim praktyczny przewodnik po świecie dobrych nawyków. Przekonaj się, jak zdrowa dieta, świadome jedzenie i aktywność fizyczna przekładają się na poprawę produktywności i atmosferę w pracy.
Korzyści dla pracodawcy
Mniejsze koszty chorobowe, większa produktywność zespołu i lepsza atmosfera w miejscu pracy; wzmocnienie wizerunku pracodawcy.
Korzyści dla pracownika
Poprawa zdrowia, samopoczucia i wydajności; więcej energii w pracy i poza nią, a mniej stresu.
Dlaczego warto?
Ekspert od zdrowia
Jestem doktorem dietetyki – od ponad 10 lat pomagam ludziom żyć zdrowo i osiągać wymarzoną wagę. Jednocześnie prowadzę świetnie prosperującą firmę. Moje szkolenia zaprojektowałem sam i prowadzę je tak, by przekazać praktyczną wiedzę w przystępny, motywujący sposób.
Oparte na doświadczeniu
Fundamentem moich szkoleń są wyniki najnowszych badań, sprawdzone metody i własne doświadczenie zawodowe. Dla Ciebie to gwarancja wysokiej jakości i skuteczności szkoleń, a także dobrze zainwestowanych pieniędzy.
Dopasowane do Twojej firmy
Praca dietetyka nauczyła mnie, że każdy jest inny i tak samo jest w przypadku firm. Dlatego szkolenia personalizuję pod potrzeby zespołu. Dopasuję także czas i miejsce, by jak najwięcej osób mogło wziąć w nich udział (także online).
Weź sprawy w swoje ręce
Nie pozwól, by niezdrowe nawyki czy brak energii rujnowały efektywność i atmosferę w Twoim zespole. Napisz do mnie już dziś, a wyślę Ci więcej informacji o szkoleniach i rezerwacji miejsc. Wspólnie stworzymy zdrowszą i bardziej produktywną przyszłość dla Twoich pracowników, a tym samym Twojej firmy!