TRENING PERSONALNY NA PREZENT

Nie masz pomysłu na prezent?

Szukasz oryginalnego podarunku?

Chcesz sprawić wyjątkową niespodziankę bliskiej osobie?

Co to znaczy na prezent?

Przykład wyglądu PDF
  • Na podany adres email otrzymasz plik pdf z unikalnym, jednorazowym kodem do wykorzystania na stronie michalwrzosek.pl. Wydrukuj go i podaruj wybranej osobie.
  • Voucher można zrealizować w ciągu 90 dni od momentu zakupu.
Przykład wyglądu PDF

Co składa się na Twój prezent?

Trening dopasowany potrzeb

Możesz mieć pewność, że zaproponowany przeze mnie plan treningowy będzie idealnie dobrany do potrzeb obdarowanej osoby. Przy układaniu planu wezmę pod uwagę jej kondycję, stan zdrowia i możliwości.

PROFESJONALNE PODEJŚCIE

Jestem specjalistą w swojej branży, więc możesz mieć pewność, że wszystkie wykonywane ćwiczenia nie będą ponad siły obdarowanej przez Ciebie osoby. Profesjonalne i indywidualne podejście sprawi, że trening będzie dla niej prawdziwą przyjemnością.

BEZPIECZEŃSTWO

Osoba, która skorzysta z vouchera, dowie się jak poprawnie wykonywać wszystkie ćwiczenia. Dzięki dobrej technice jej stawy, mięśnie czy kręgosłup nie będą narażone na kontuzje. Zapewniam pełne bezpieczeństwo w czasie wykonywania treningu.

w 100% wykorzystany czas

Nie ma miejsca na pogaduszki czy leniuchowanie. Gwarantuję, że trening ze mną to nie będzie zmarnowany czas. Wręcz przeciwnie – podczas wykonywania ćwiczeń podzielę się z osobą, której podarujesz ten wyjątkowy prezent, swoją wiedzą i udzielę jej kilku rad, by trening był maksymalnie efektywny.

Nie czekaj i zamów już dziś! Zaskocz bliską osobę. Zadbaj o jej zdrowie i dobre samopoczucie – na pewno doceni taki prezent.

TRENING PERSONALNY

300 PLN

CityFit Reduta
al. Jerozolimskie 148, Warszawa

Tyle kosztuje prezent, czyli trening personalny ze mną poprzedzony wnikliwą analizą stanu zdrowia, ewentualnych kontuzji i kondycji obdarowanej osoby.

kup na prezent

Opinie klientów

Łukasz

"Redukcja pod okiem Michała przeszła bardzo sprawnie i przede wszystkim zdrowo!! Przepisy, które dostałem są bardzo smaczne i bardzo szybkie w przygotowaniu, co w moim przypadku jest bardzo ważne!"

Marta

"Dla Michała w pierwszej kolejności najważniejsze jest zdrowie. Regularnie pyta o wyniki badań, na początku współpracy przeprowadza bardzo dobry i wnikliwy wywiad. Polecam osobom nawet z ciężkimi przypadkami :)"

Dominik

"Jest wielu dietetyków i trenerów na FB, ale wiem, że dokonałem najlepszego wyboru. Przepisy są bardzo pyszne i nie czuję po nich głodu. Nie mam także ochoty na słodycze :) Jestem mega zadowolony!!"

Alicja

"Fit przepisy z diety Michała sprawiają, że dieta to nie żadna męczarnia, a styl życia, w którym jest miejsce na zdrowe słodkości, a forma jest coraz lepsza :) Stale rozwija swoje kompetencje! Szacun :)"

Mariusz

"Współpraca z Michałem nie kończy się na konsultacji dietetycznej, a wiąże się również ze wspólną walką do celu. Wykorzystanie jego wiedzy pomaga zadbać zarówno o wygląd, sprawność fizyczną i samopoczucie :)"

Masz wątpliwości?

Wyślij mi wiadomość!

wyślij

lub skorzystaj z innego rodzaju kontaktu

508 968 047
michal_wrzosek