STACJONARNA KONSULTACJA DIETETYCZNA NA PREZENT

Nie masz pomysłu na prezent?

Szukasz oryginalnego podarunku?

Chcesz sprawić wyjątkową niespodziankę bliskiej osobie?

Co to znaczy na prezent?

Przykład wyglądu PDF
  • Na podany adres email otrzymasz plik pdf z unikalnym, jednorazowym kodem do wykorzystania na stronie michalwrzosek.pl. Wydrukuj go i podaruj wybranej osobie.
  • Voucher można zrealizować w ciągu 90 dni od momentu zakupu.
Przykład wyglądu PDF

Co składa się na Twój prezent?

Spotkanie

Konsultacje nie będą odbywały się online, ale realnie. Będziemy mieć okazję porozmawiać z obdarowaną osobą o jej obawach, problemach i wątpliwościach. Razem zajdziemy motywację do bardziej wytężonej pracy.

Wywiad żywieniowo-medyczny

Podczas pierwszego spotkania przeprowadzę z obdarowaną osobą dokładny wywiad żywieniowy i medyczny, zbierając informacje niezbędne do ułożenia indywidualnie dopasowanej diety.
Następnie po maksymalnie 10 dniach roboczych spotykam się z nią ponownie, by omówić przygotowaną przeze mnie w tym czasie dietę oraz wyjaśnić wszystkie ewentualne wątpliwości. Na drugim spotkaniu odpowiem też na pytania dotyczące diety bądź treningu. Osoba obdarowana otrzyma ode mnie praktyczne wskazówki, które pomogą jej sprawnie i szybko odnaleźć się w zdrowym sposobie odżywiania.

6 tygodni konsultacji

Przez 6 kolejnych tygodni jestem do pełnej mailowej i telefonicznje dyspozycji osoby, której podarujesz ten wyjątkowy prezent. Z przyjemnością odpowiem na każde pytanie.

Co ważne, przygotowanie planu treningowego i ewentualnej suplementacji również mieści się w cenie tego vouchera.

Nie czekaj i zamów już dziś! Zaskocz bliską osobę. Zadbaj o jej zdrowie i dobre samopoczucie – na pewno doceni taki prezent.

SPOTKANIE + KONSULTACJA

600 PLN

Tyle kosztuje 6 tygodni diety i stacjonarna konsultacja dietetyczna z obdarowaną osobą, w trakcie której porozmawiamy o jej celach i określimy plan pracy nad jej sylwetką i samopoczuciem.

kup na prezent

Opinie klientów

Magdalena

"Michał motywuje przez dawanie przykładu i realne podejście do celu. Pasja z jaką dba o rozwój podopiecznego pozwola na osiąganie możliwe najlepszych efektów. Przy odrobinie chęci, można spełnić marzenia"

Kacper

"Jeśli szukasz dietetyka, który potrafi zamienić Twoje ciało w porządane przez Ciebie, przy okazji nie wpychać na siłę ryżu z kurczakiem oraz kogoś komu zależy na tym, żeby Ci pomóc, trafiłeś idealnie. Polecam!"

Patryk

"Od jakiegoś czasu współpracuje z Michałem i nie mogłem chyba lepiej trafić pod czyjeś skrzydła. Dzięki jego pomocy zniknęły problemy żołądkowe, z którymi męczyłem się wiele lat. Serdecznie polecam!"

Anna

"Bardzo cenię sobie konsultacje dietetyczne Michała, a szczególnie indywidualne podejście do podopiecznych. Doceniam z jaką cierpliwością podchodzi do nawet trudnych przypadków i przekazuje swoją wiedzę :)"

Dominik

"Jest wielu dietetyków i trenerów na FB, ale wiem, że dokonałem najlepszego wyboru. Przepisy są bardzo pyszne i nie czuję po nich głodu. Nie mam także ochoty na słodycze :) Jestem mega zadowolony!!"

Masz wątpliwości?

Wyślij mi wiadomość!

wyślij

lub skorzystaj z innego rodzaju kontaktu

508 968 047
michal_wrzosek