STACJONARNA KONSULTACJA DIETETYCZNA NA PREZENT

Nie masz pomysłu na prezent?

Szukasz oryginalnego podarunku?

Chcesz sprawić wyjątkową niespodziankę bliskiej osobie?

Co to znaczy na prezent?

Przykład wyglądu PDF
  • Na podany adres email otrzymasz plik pdf z unikalnym, jednorazowym kodem do wykorzystania na stronie michalwrzosek.pl. Wydrukuj go i podaruj wybranej osobie.
  • Voucher można zrealizować w ciągu 90 dni od momentu zakupu.
Przykład wyglądu PDF

Co składa się na Twój prezent?

Spotkanie

Konsultacje nie będą odbywały się online, ale realnie.
Pierwsze spotkanie to szczegółowy wywiad żywieniowy, medyczny i treningowy. Dzięki zebranym informacjom przygotuję dla obdarowanej osoby indywidualny plan diety i treningu.
Drugie spotkanie, maksymalnie po dziesięciu dniach roboczych, ma na celu omówienie przygotowanych planów, odpowiem na wszystkie jej pytania, dzięki czemu realizacja diety i treningu będzie o wiele łatwiejsza. Otrzyma ode mnie także praktyczne wskazówki, które pomogą jej sprawnie i szybko odnaleźć się w zdrowym sposobie odżywiania.

6 tygodni konsultacji

Przez cały czas trwania współpracy jestem w stałym kontakcie z osobą, która skorzysta z vouchera - odpowiem na każde jej pytanie, wątpliwości i wesprę w trudnych chwilach. Co 14 dni będzie uzupełniać na swoim koncie raport, na który składa się: pomiary masy ciała i obwodów ciała, zdjęcia sylwetki i jej uwagi oraz opinie. Dzięki tym informacjom na bieżąco widzimy progres i analizujemy jej wyniki.

Spersonalizowana dieta

Dzięki informacjom zebranym na naszym pierwszym spotkaniu dieta obdarowanej osoby jest idealnie dopasowana do jej potrzeb, celu i stanu zdrowia. Biorę pod uwagę wszystkie preferencje dotyczące produktów, które lubi lub nie lubi, liczby posiłków i ich składu. Przepisy, które otrzyma, są proste, smaczne i sprawdzone przeze mnie.

Efektywny plan treningowy

Osoba, której sprezentujesz ten wyjątkowy voucher, nie musi trenować codziennie, aby osiągać dobre efekty. Współpracując ze mną, dowie się jak osiągnąć maksimum efektów trenując tak jak lubi i tyle ile może. Skuteczny trening to bezpieczny trening, dlatego pokażę jej jak prawidłowo rozgrzać się przed ćwiczeniami i jakie ćwiczenia rozciągające wybrać.

Nie czekaj i zamów już dziś! Zaskocz bliską osobę. Zadbaj o jej zdrowie i dobre samopoczucie – na pewno doceni taki prezent.

SPOTKANIE + KONSULTACJA

800 PLN

Tyle kosztuje 6 tygodni diety i dwa spotkania na żywo z obdarowaną osobą, w trakcie której porozmawiamy o jej celach i określimy plan pracy nad jej sylwetką i samopoczuciem.

kup na prezent

Opinie klientów

Magdalena

"Michał motywuje przez dawanie przykładu i realne podejście do celu. Pasja z jaką dba o rozwój podopiecznego pozwola na osiąganie możliwe najlepszych efektów. Przy odrobinie chęci, można spełnić marzenia"

Kacper

"Jeśli szukasz dietetyka, który potrafi zamienić Twoje ciało w porządane przez Ciebie, przy okazji nie wpychać na siłę ryżu z kurczakiem oraz kogoś komu zależy na tym, żeby Ci pomóc, trafiłeś idealnie. Polecam!"

Patryk

"Od jakiegoś czasu współpracuje z Michałem i nie mogłem chyba lepiej trafić pod czyjeś skrzydła. Dzięki jego pomocy zniknęły problemy żołądkowe, z którymi męczyłem się wiele lat. Serdecznie polecam!"

Anna

"Bardzo cenię sobie konsultacje dietetyczne Michała, a szczególnie indywidualne podejście do podopiecznych. Doceniam z jaką cierpliwością podchodzi do nawet trudnych przypadków i przekazuje swoją wiedzę :)"

Dominik

"Jest wielu dietetyków i trenerów na FB, ale wiem, że dokonałem najlepszego wyboru. Przepisy są bardzo pyszne i nie czuję po nich głodu. Nie mam także ochoty na słodycze :) Jestem mega zadowolony!!"

Masz wątpliwości?

Wyślij mi wiadomość!

wyślij

lub skorzystaj z innego rodzaju kontaktu

508 968 047
michal_wrzosek