6 MIESIĘCY KONSULTACJI ONLINE NA PREZENT

Nie masz pomysłu na prezent?

Szukasz oryginalnego podarunku?

Chcesz sprawić wyjątkową niespodziankę bliskiej osobie?

Co to znaczy na prezent?

Przykład wyglądu PDF
  • Na podany adres email otrzymasz plik pdf z unikalnym, jednorazowym kodem do wykorzystania na stronie michalwrzosek.pl. Wydrukuj go i podaruj wybranej osobie.
  • Voucher można zrealizować w ciągu 90 dni od momentu zakupu.
Przykład wyglądu PDF

Co składa się na Twój prezent?

Wywiad żywieniowo-medyczny online

Kiedy obdarowana przez Ciebie osoba zrealizuje voucher, otrzyma ode mnie formularz z wywiadem medycznym, formularz treningowy oraz dzienniczek żywieniowy do uzupełnienia. Dzięki zgromadzonym w ten sposób informacjom będę mógł ułożyć jadłospis skrojony na miarę jej potrzeb, jej zdrowia i celu.

Indywidualnie dobrana dieta

W ciągu maksymalnie 7 dni roboczych wyślę szczegółowo przygotowaną i opisaną dietę. Każdy jadłospis układam indywidualnie, dzięki czemu jest idealnie dopasowany do preferencji żywieniowych danej osoby (powstaje na podstawie analizy informacji zawartych w wypełnionych w formularzach). Jako jedyny na rynku dołączam także gotowe przepisy – wiele pomysłów na smaczne i kolorowe dania. Obdarowana przez Ciebie osoba szybko przekona się, że dieta wcale nie musi być nudna i trudna!

Optymalny plan treningowy

Obdarowana osoba zdecyduje, co znajdzie się w programie treningowym, jaki rodzaj aktywności fizycznej wybierze, ile razy w tygodniu będzie trenować i gdzie. Plan treningowy będzie dopasowany do jej poziomu zaawansowania oraz indywidualnych potrzeb, dzięki czemu osiągnie maksimum efektów. Dowie się jak prawidłowo wykonać rozgrzewkę i jakie wybrać ćwiczenia rozciągające, aby trenować bezpiecznie i skutecznie.

6 miesięcy konsultacji

Jestem do dyspozycji osoby, która wykorzysta voucher, przez cały czas trwania współpracy. Wspólnie będziemy analizować postępy na podstawie przesyłanych co 14 dni raportów oraz jej opinii, samopoczucia i zadowolenia. Na ich podstawie na bieżąco będziemy modyfikować plan tak, aby osiągnąć maksimum efektów. Z każdym podopiecznym jestem w stałym kontakcie. Odpowiadam na każde pytanie i wątpliwości, wspieram w trudnych chwilach i rozwiewam obawy, służę wiedzą.

Nie czekaj i zamów już dziś! Zaskocz bliską osobę. Zadbaj o jej zdrowie i dobre samopoczucie – na pewno doceni taki prezent.

6 miesięcy konsultacji online

600 PLN