6 MIESIĘCY KONSULTACJI ONLINE NA PREZENT

Nie masz pomysłu na prezent?

Szukasz oryginalnego podarunku?

Chcesz sprawić wyjątkową niespodziankę bliskiej osobie?

Co to znaczy na prezent?

Przykład wyglądu PDF
  • Na podany adres email otrzymasz plik pdf z unikalnym, jednorazowym kodem do wykorzystania na stronie michalwrzosek.pl. Wydrukuj go i podaruj wybranej osobie.
  • Voucher można zrealizować w ciągu 90 dni od momentu zakupu.
Przykład wyglądu PDF

Co składa się na Twój prezent?

Wywiad żywieniowo-medyczny online

Kiedy obdarowana przez Ciebie osoba zrealizuje voucher, otrzyma ode mnie formularz z wywiadem medycznym, formularz treningowy oraz dzienniczek żywieniowy do uzupełnienia. Dzięki zgromadzonym w ten sposób informacjom będę mógł ułożyć jadłospis skrojony na miarę jej potrzeb, jej zdrowia i celu.

Indywidualnie dobrana dieta

W ciągu maksymalnie 7 dni roboczych wyślę szczegółowo przygotowaną i opisaną dietę. Każdy jadłospis układam indywidualnie, dzięki czemu jest idealnie dopasowany do preferencji żywieniowych danej osoby (powstaje na podstawie analizy informacji zawartych w wypełnionych w formularzach). Jako jedyny na rynku dołączam także gotowe przepisy – wiele pomysłów na smaczne i kolorowe dania. Obdarowana przez Ciebie osoba szybko przekona się, że dieta wcale nie musi być nudna i trudna!

Optymalny plan treningowy

Obdarowana osoba zdecyduje, co znajdzie się w programie treningowym, jaki rodzaj aktywności fizycznej wybierze, ile razy w tygodniu będzie trenować i gdzie. Plan treningowy będzie dopasowany do jej poziomu zaawansowania oraz indywidualnych potrzeb, dzięki czemu osiągnie maksimum efektów. Dowie się jak prawidłowo wykonać rozgrzewkę i jakie wybrać ćwiczenia rozciągające, aby trenować bezpiecznie i skutecznie.

6 miesięcy konsultacji

Jestem do dyspozycji osoby, która wykorzysta voucher, przez cały czas trwania współpracy. Wspólnie będziemy analizować postępy na podstawie przesyłanych co 14 dni raportów oraz jej opinii, samopoczucia i zadowolenia. Na ich podstawie na bieżąco będziemy modyfikować plan tak, aby osiągnąć maksimum efektów. Z każdym podopiecznym jestem w stałym kontakcie. Odpowiadam na każde pytanie i wątpliwości, wspieram w trudnych chwilach i rozwiewam obawy, służę wiedzą.

Nie czekaj i zamów już dziś! Zaskocz bliską osobę. Zadbaj o jej zdrowie i dobre samopoczucie – na pewno doceni taki prezent.

6 miesięcy konsultacji online

700 PLN 800 PLN

Tyle kosztuje prezent, czyli 6 miesięcy współpracy ze mną, w czasie których obdarowana przez Ciebie osoba całkowicie zmieni swoje nawyki, podejście do ciała, a także przygotuje się do dalszej pracy nad swoim zdrowiem i sylwetką.

kup na prezent

Opinie klientów

Artur

"Współpracę z Michałem mogę określić jako czystą przyjemność. Podejście Michała do podopiecznego to nie oklepany schemat, lecz indywidualnie przygotowany plan działania. Polecam! Mega trener z doświadczeniem! :)"

Maciej

"Michała poznałem rok temu i dzięki jego pomocy moje życie zmieniło się na lepsze. Schudłem 14 kg i zgubiłem 18 cm w pasie. Zaufałem mu od samego początku i się nie zawiodłem. Polecam ogromnie!"

Alicja

"Fit przepisy z diety Michała sprawiają, że dieta to nie żadna męczarnia, a styl życia, w którym jest miejsce na zdrowe słodkości, a forma jest coraz lepsza :) Stale rozwija swoje kompetencje! Szacun :)"

Łukasz

"Redukcja pod okiem Michała przeszła bardzo sprawnie i przede wszystkim zdrowo!! Przepisy, które dostałem są bardzo smaczne i bardzo szybkie w przygotowaniu, co w moim przypadku jest bardzo ważne!"

Marta

"Dla Michała w pierwszej kolejności najważniejsze jest zdrowie. Regularnie pyta o wyniki badań, na początku współpracy przeprowadza bardzo dobry i wnikliwy wywiad. Polecam osobom nawet z ciężkimi przypadkami :)"

Masz wątpliwości?

Wyślij mi wiadomość!

wyślij

lub skorzystaj z innego rodzaju kontaktu

508 968 047
michal_wrzosek