Szukasz pomysłu nawyjątkowy prezent?

Zadbaj o bliską osobę i podaruj jej konsultację dietetyczną online.

Pokaż, że zależy Ci na jej zdrowiu i szczęściu.

Wyróżnij się oryginalnym prezentem i daj początek pozytywnym zmianom.

Jak to działa?

Przykładowy wygląd PDF

Jak to działa?

  • 1

    Na swój adres e-mail otrzymasz wyjątkowy voucher z unikalnym kodem do wykorzystania na stronie www.michalwrzosek.pl. Voucher wystarczy wydrukować i wręczyć wybranej osobie.

  • 2
    Osoba obdarowana może wykorzystać voucher w ciągu 90 dni od momentu zakupu.

Jak wygląda współpraca ze mną?

Wywiad żywieniowo-medyczny online

Od razu po aktywacji vouchera osoba obdarowana przez Ciebie otrzyma do wypełnienia formularz z wywiadem medycznym, żywieniowym, treningowym i dzienniczek żywieniowy do uzupełnienia. Zanim przygotuję dietę przez Internet, upewnię się jaki jest jej stan zdrowia i w razie konieczności – polecę wykonanie badań. Dzięki informacjom, które uzupełni, ułożę optymalny plan, dopasowany do stanu zdrowia i celu, jaki chce osiągnąć.

Indywidualnie dobrana dieta

W ciągu siedmiu dni roboczych ułożę dietę na miarę i prześlę ze szczegółowym i starannie opisanym planem. Jadłospis przygotuję specjalnie dla osoby obdarowanej przez Ciebie, na podstawie analizy informacji zawartych w formularzach, dzięki czemu będzie ściśle dopasowany do potrzeb i preferencji. Dieta przygotowana przez mnie zawiera sprawdzone, smaczne i proste w przygotowaniu posiłki.

Optymalny plan treningowy

Plan treningowy, podobnie jak dietetyczny też dopasuję do możliwości i preferencji Twoich bliskich. Ktoś ma niewiele czasu na aktywność fizyczną lub ma go całkiem sporo? To on/ona zdecyduje co znajdzie się w programie treningowym, jaki rodzaj aktywności, ile razy w tygodniu i w jakim miejscu będzie trenować. Plan treningowy jest dopasowany do poziomu zaawansowania i indywidualnych potrzeb, dzięki czemu osiąga się maksimum efektów. Ponadto osoba, której podarujesz voucher na konsultację dietetyczną, dowie się jak prawidłowo wykonać rozgrzewkę i jakie wybrać ćwiczenia rozciągające, aby trenować bezpiecznie i skutecznie.

Dostępność przez cały okres współpracy

Moja opieka to nie tylko profesjonalnie przygotowany plan - to okazywane zainteresowanie i systematyczny kontakt z moimi podopiecznymi. Wspólnie analizujemy postępy na podstawie przesyłanych co 14 dni raportów oraz ich opinii, samopoczucia i zadowolenia. Odpowiadam na każde pytanie i wątpliwości, wspieram w trudnych chwilach i rozwiewam obawy, służę wiedzą. Dlatego właśnie moje usługi dietetyczne online zapewniają maksimum efektów i osiągnięcie celu.

To z pewnością najzdrowszy prezent jaki można wybrać. Wraz z voucherem na konsultację dietetyczną dajesz nie tylko upominek, ale możliwość realnej i trwałej zmiany życia na zdrowsze.

Konsultacja dietetyczna w prezencie

Wybierz okres trwania współpracy, jaki chcesz podarować bliskiej osobie.

1,5 miesiąca

250

166 zł / miesiąc

3 miesiące

(oszczędzasz 50 zł)

400

133 zł / miesiąc

6 miesięcy

(oszczędzasz 150 zł)

700

116 zł / miesiąc

To z pewnością najzdrowszy prezent jaki można wybrać. Wraz z voucherem na konsultację dietetyczną dajesz nie tylko upominek, ale możliwość realnej i trwałej zmiany życia na zdrowsze.

Edyta

Po 2 ciążach, przy Hashimoto i niedoczynności tarczycy dzięki Michałowi wyglądam tak świetnie, jak nigdy dotąd. Schudłam 11 kilogramów i czuję się FANTASTYCZNIE. Od Michała nie dostałam tylko diety, ale przede wszystkim wsparcie i stały kontakt. To dzięki tej opiece radzę sobie tak dobrze. Otrzymałam tak pyszną dietę, że mój mąż je na co dzień to, co ja, a najlepszym hitem jest to, że mój 3 latek też już życzy sobie obiadek jak mama. DZIĘKUJĘ.

Karolina

Współpracuję z Michałem dopiero pół roku, a schudłam już ponad 20 kilogramów. Jestem zachwycona jego dietą, motywacją i opieką, jaką mnie objął. Każdy następny jadłospis jest jeszcze smaczniejszy niż poprzedni, a dania szybkie i przyjemne. Próbowałam sama schudnąć już nie raz, nigdy nie byłam zadowolona z efektów. Wystarczyło kilka miesięcy z Michałem i mam sylwetkę, o której marzyłam od lat.

Zuzanna

Zrzuciłam 18 kg w 4 miesiące i czuję się świetnie. Zanim zaczęłam odchudzanie z Michałem, ważyłam prawie 90 kg, przez cały dzień byłam ospała i nie miałam na nic siły. Nie byłam świadoma swojej otyłości. Żyłam, byle tylko przetrwać do wieczora, i tak każdego dnia. To już przeszłość. Dziś jestem pełna energii, mam piękne ciało i radość z życia. A dieta nie dość, że jest przepyszna, to nie musiałam rezygnować z tego, co lubię najbardziej. Dziękuję Michał.

Bartosz

Zaczynając współpracę z Michałem, chciałem zrzucić kilka kilogramów i lepiej się poczuć. Nie skończyło się na kilku... Zrzuciłem 23 kilogramy i zrobiłem to z przyjemnością. Nigdy nie sądziłem, że będę mógł się pochwalić "kaloryferem" na brzuchu. Dieta od początku była bardzo smaczna, a treningi dobrze dobrane - świetnie się po nich czuję. Dzięki Michałowi okazało się, że dobrze ułożona dieta staje się sposobem odżywiania na całe życie.