KONSULTACJA DIETETYCZNA ONLINE NA PREZENT

Nie masz pomysłu na prezent?

Szukasz oryginalnego podarunku?

Chcesz sprawić wyjątkową niespodziankę bliskiej osobie?

Co to znaczy na prezent?

Przykład wyglądu PDF
  • Na podany adres email otrzymasz plik pdf z unikalnym, jednorazowym kodem do wykorzystania na stronie michalwrzosek.pl. Wydrukuj go i podaruj wybranej osobie.
  • Voucher można zrealizować w ciągu 90 dni od momentu zakupu.
Przykład wyglądu PDF

Co składa się na Twój prezent?

Wywiad żywieniowo-medyczny online

Kiedy obdarowana przez Ciebie osoba zrealizuje voucher, otrzyma ode mnie formularz z wywiadem medycznym, formularz treningowy oraz dzienniczek żywieniowy do uzupełnienia. Dzięki zgromadzonym w ten sposób informacjom będę mógł ułożyć jadłospis skrojony na miarę jej potrzeb.

Lista zakupów oraz porady

Od razu wyślę także listę produktów stanowiących bazę jadłospisu, co znacznie ułatwi codzienne zakupy. Osoba, która skorzysta z vouchera, może też liczyć na wskazówki i porady, które pomogą jej wprowadzić zmiany w życie.

Indywidualnie dobrana dieta

W ciągu 7 dni roboczych wyślę szczegółowo rozpisaną dietę. Każdy jadłospis układam indywidualnie, dzięki czemu jest idealnie dopasowany do preferencji żywieniowych danej osoby (powstaje na podstawie analizy informacji zawartych w wypełnionych w formularzach). Jako jedyny na rynku dołączam także gotowe przepisy – wiele pomysłów na smaczne i kolorowe dania. Obdarowana przez Ciebie osoba szybko przekona się, że dieta wcale nie musi być nudna!

6 tygodni konsultacji

Jestem w stałym kontakcie ze swoimi podopiecznymi. Przez sześć tygodni będę walczył razem z osobą, której sprezentujesz ten wyjątkowy voucher. Pozostaję do jej dyspozycji w razie pytań i wątpliwości, wspieram w trudnych chwilach, rozwiewam wszelkie obawy oraz służę swoją wiedzą i doświadczeniem.

Dodatkowe usługi w ramach konsultacji

Jeżeli dana osoba będzie zainteresowana, poza dietą mogę przygotować dla niej również plan suplementacji oraz plan treningowy (wszystko w cenie vouchera).

Nie czekaj i zamów już dziś! Zaskocz bliską osobę. Zadbaj o jej zdrowie i dobre samopoczucie – na pewno doceni taki prezent.

Pierwsza konsultacja

250 PLN

Tyle kosztuje prezent, czyli 6 tygodni współpracy ze mną, w czasie których obdarowana przez Ciebie osoba całkowicie zmieni swoje nawyki, podejście do ciała, a także przygotuje się do dalszej pracy nad swoim zdrowiem i sylwetką.

kup na prezent

Opinie klientów

Artur

"Współpracę z Michałem mogę określić jako czystą przyjemność. Podejście Michała do podopiecznego to nie oklepany schemat, lecz indywidualnie przygotowany plan działania. Polecam! Mega trener z doświadczeniem! :)"

Maciej

"Michała poznałem rok temu i dzięki jego pomocy moje życie zmieniło się na lepsze. Schudłem 14 kg i zgubiłem 18 cm w pasie. Zaufałem mu od samego początku i się nie zawiodłem. Polecam ogromnie!"

Alicja

"Fit przepisy z diety Michała sprawiają, że dieta to nie żadna męczarnia, a styl życia, w którym jest miejsce na zdrowe słodkości, a forma jest coraz lepsza :) Stale rozwija swoje kompetencje! Szacun :)"

Łukasz

"Redukcja pod okiem Michała przeszła bardzo sprawnie i przede wszystkim zdrowo!! Przepisy, które dostałem są bardzo smaczne i bardzo szybkie w przygotowaniu, co w moim przypadku jest bardzo ważne!"

Marta

"Dla Michała w pierwszej kolejności najważniejsze jest zdrowie. Regularnie pyta o wyniki badań, na początku współpracy przeprowadza bardzo dobry i wnikliwy wywiad. Polecam osobom nawet z ciężkimi przypadkami :)"

Masz wątpliwości?

Wyślij mi wiadomość!

wyślij

lub skorzystaj z innego rodzaju kontaktu

508 968 047
michal_wrzosek