Dieta na miarę

Twoich ambicji, upodobań i możliwości

"Możesz schudnąć, ile zechcesz."

Umysł 9 na 10 osób zamyka się jak drzwi do windy, gdy czytają taką wiadomość. Nie wierzą w takie słowa. To zrozumiałe. Podejrzliwie patrzą na coś, co wygląda jak jedna z tych obietnic naciągaczy – na przykład schudnięcia 14 kg w tydzień.

W jednym mają rację. Nigdy nie schudną, ponieważ odrzucają taką możliwość. Dlatego nigdy nie zrobią żadnego sensownego kroku, by swoje marzenie o pięknej sylwetce zamienić w rzeczywistość.

Ale ja szukam tej jednej osoby na dziesięć, z umysłem na tyle otwartym, by powiedzieć: POKAŻ MI JAK TO MOŻLIWE.

Jeśli jesteś tą jedną osobą, to, co Ci pokażę, pomoże Ci zrzucić zbędne kilogramy. Ale nie dzięki "magii" czy cudownym tabletkom, tylko dzięki wiedzy o wpływie tego co jemy, na wagę, wygląd i samopoczucie.

Michał Wrzosek

Nie spodziewasz się, że można tyle jeść i jednocześnie chudnąć!

Bez jedzenia przeżyjesz maksymalnie 60 dni. Musisz jeść, by żyć, więc odmawianie sobie jedzenia by schudnąć, to bardzo zły pomysł.

To nie Twoja wina, że tyjesz, tylko jedzenia, jakie wybierasz. Twój organizm ma ogromne potrzeby, które domagają się zaspokojenia.

Problem z nadwagą nie polega na tym, że jesz za dużo. Jesz za mało posiłków dostarczających niezbędnych elementów. W tym, co jesz jest za dużo "śmieci". Organizm nie dostaje tego, co potrzebuje i domaga się więcej i więcej, a ty napychasz go kolejnymi pustymi kaloriami i tak w kółko.

Dlatego rozwiązanie jest tylko jedno:

Zamiast głodówek mnóstwo pysznego i wartościowego jedzenia!

Przygotowana przeze mnie dieta zapewnia wszystkie niezbędne organizmowi elementy, dlatego możesz jeść mniej, ale do syta i chudnąć.

Jest to dieta na miarę. Dopasowana tylko do Ciebie, twoich nawyków i preferencji. Indywidualna dieta online - najwygodniejszy sposób by schudnąć i już nigdy więcej nie tyć. Zostawia w tyle tradycyjne diety, które wymagają jedzenia w kółko tych samych potraw, na które po tygodniu nie możesz już patrzeć.

Zamiast zazdrościć innym, że chudną, zobaczysz, jakie to proste, gdy masz dietę na miarę.

Ten przełom jest możliwy dzięki indywidualnemu podejściu:

Wywiad żywieniowo-medyczny online

Od razu po dokonaniu płatności udostępnię Ci formularz z wywiadem medycznym, treningowym i dzienniczek żywieniowy do uzupełnienia. Zanim zostanie przygotowana dla Ciebie dieta przez Internet, upewnię się jaki jest Twój stan zdrowia i w razie konieczności – zalecę wykonanie badań. Dzięki informacjom, które uzupełnisz ułożę plan optymalnie dopasowany do Ciebie, Twojego stanu zdrowia i celu.

Indywidualnie dobrana dieta

W ciągu siedmiu dni roboczych ułożę Ci Twoją dietę na miarę i prześlę ze szczegółowym i starannie opisanym planem. Jadłospis przygotowuję specjalnie dla Ciebie, dzięki czemu jest dopasowany do Twoich preferencji na podstawie analizy informacji zawartych w wypełnionych przez Ciebie formularzach. Otrzymasz sprawdzone przeze mnie, smaczne i proste w przygotowaniu posiłki. Szybko przekonasz się, że przygotowana przeze mnie dieta wcale nie musi być nudna i trudna!

Optymalny plan treningowy

Być może masz niewiele czasu na aktywność fizyczną? A może masz go więcej? Pokażę Ci, jak najlepiej wykorzystać ten czas. Ty decydujesz co znajdzie się w programie treningowym, jaki rodzaj aktywności fizycznej wybierzesz, ile razy w tygodniu będziesz trenować i gdzie. Plan treningowy jest dopasowany do Twojego poziomu zaawansowania oraz indywidualnych potrzeb, dzięki czemu osiągniesz maksimum efektów. Dowiesz się jak prawidłowo wykonać rozgrzewkę i jakie wybrać ćwiczenia rozciągające, aby trenować bezpiecznie i skutecznie.

6 tygodni konsultacji

Moje usługi dietetyczne online zapewniają Ci maksimum efektów, stały kontakt i opiekę przez cały czas trwania współpracy. Wspólnie analizujemy postępy na podstawie przesyłanych co 14 dni raportów oraz Twojej opinii, samopoczucia i zadowolenia. Odpowiadam na każde pytanie i wątpliwości, wspieram w trudnych chwilach i rozwiewam obawy, służę wiedzą. Nie wahaj się pisać – odpowiem najszybciej jak to możliwe. Nie zastanawiaj się dłużej jak wyglądają porady dietetyka – sprawdź je i zastosuj w swoim życiu jeszcze dziś!

Pierwsze 6 tygodni

250 PLN

za 6 tygodni, w czasie których zobaczysz pierwsze efekty dobrze dobranej diety i treningu. Nauczysz się zdrowo odżywiać, przygotowywać smaczne posiłki i efektywnie trenować.

Każda następna konsultacja (i kolejne 6 tygodni opieki) kosztuje 150 zł.

Mam na imię Michał. Jestem dietetykiem klinicznym oraz trenerem personalnym. Ukończyłem studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Obecnie robię doktorat z dietetyki na SGGW oraz pracuję jako wykładowca na dwóch uczelniach wyższych. Prowadzę też szkolenia z zakresu dietetyki oraz treningu.

Dlaczego Ci o tym piszę? Bo nie jestem kolejnym powielaczem przepisów internetowych ani celebrytą, który nagle odkrył w sobie zdolności odchudzania. Za moim programem odchudzenia stoją lata nauki i doświadczeń. Twoje zdrowie jest zbyt ważne, by narażać go na porady z forum o odchudzaniu lub kolejną modę, jaka przechodzi przez nasz kraj.

Dlatego wiem, że przygotowując dietę na miarę muszę znać odpowiedzi na pytania:

 • ile kalorii potrzebuje Twój organizm
 • ile potrzebuje białka, węglowodanów i tłuszczu
 • które produkty są naprawdę zdrowe a których warto unikać
 • jakich produktów nie można jeść w danych jednostkach chorobowych
 • jak zbilansować posiłki - czy potrzebujesz więcej białka, czy mniej, więcej mięsa, czy mniej mięsa, podobnie z tłuszczem, węglowodanami itd...

U mnie nie ma masówki. Dostajesz program przygotowany tylko dla Ciebie.

Zacznij dziś. Jutro zobaczysz pierwszy efekt: Gdy przestaniesz się głodzić, a zaczniesz organizmowi dostarczać wszystkiego, czego potrzebuje, efekty diety na miarę zaczniesz odczuwać już następnego dnia. Mniejsze zmęczenie, więcej energii do pracy i życia, to pierwsze objawy zmiany, jaka zachodzi w Twoim organizmie - a to dopiero początek!

Dobra dieta pomaga osiągnąć:

 • wymarzoną sylwetkę
 • lepsze samopoczucie
 • lepszą koncentrację
 • lepsze libido
 • większą wydajność w pracy
 • coraz lepsze zdrowie i wyniki badań

Żadna modna dieta nie da Ci tyle, ile dostarczanie organizmowi wszystkiego, co potrzebuje, w odpowiednich dla Ciebie ilościach oraz przyjemnej i smacznej formie.

Od dnia, gdy zastosujesz się do właściwych zasad żywienia, zaczniesz robić rzeczy, które inni uznają za niemożliwe - przyjemnie schudniesz bez jo-jo i jeśli nie porzucisz tych zasad, nigdy więcej nie przytyjesz.

Opinie klientów

Artur

"Współpracę z Michałem mogę określić jako czystą przyjemność. Podejście Michała do podopiecznego to nie oklepany schemat, lecz indywidualnie przygotowany plan działania. Polecam! Mega trener z doświadczeniem! :)"

Maciej

"Michała poznałem rok temu i dzięki jego pomocy moje życie zmieniło się na lepsze. Schudłem 14 kg i zgubiłem 18 cm w pasie. Zaufałem mu od samego początku i się nie zawiodłem. Polecam ogromnie!"

Alicja

"Fit przepisy z diety Michała sprawiają, że dieta to nie żadna męczarnia, a styl życia, w którym jest miejsce na zdrowe słodkości, a forma jest coraz lepsza :) Stale rozwija swoje kompetencje! Szacun :)"

Łukasz

"Redukcja pod okiem Michała przeszła bardzo sprawnie i przede wszystkim zdrowo!! Przepisy, które dostałem są bardzo smaczne i bardzo szybkie w przygotowaniu, co w moim przypadku jest bardzo ważne!"

Marta

"Dla Michała w pierwszej kolejności najważniejsze jest zdrowie. Regularnie pyta o wyniki badań, na początku współpracy przeprowadza bardzo dobry i wnikliwy wywiad. Polecam osobom nawet z ciężkimi przypadkami :)"

Masz wątpliwości?

Wyślij mi wiadomość!

Wyślij

lub skorzystaj z innego rodzaju kontaktu

508 968 047
michal_wrzosek