TRENING PERSONALNY

Nie jesteś pewien, czy dobrze wykonujesz ćwiczenia?

Masz wątpliwości, czy są odpowiednio dobrane do Twoich możliwości?

Chciałbyś zrobić trening pod okiem profesjonalisty?

Co w pakiecie?

Trening dopasowany do Twoich potrzeb

Możesz mieć pewność, że zaproponowany przeze mnie plan treningowy jest idealnie dobrany do Twoich potrzeb. Biorę pod uwagę Twoją kondycję, Twój stan zdrowia i możliwości.

PROFESJONALNE PODEJŚCIE

Jestem specjalistą w swojej branży, więc możesz mieć pewność, że wszystkie wykonywane przez Ciebie ćwiczenia nie będą ponad Twoje siły. Profesjonalne i indywidualne podejście sprawi, że trening będzie dla Ciebie prawdziwą przyjemnością.

BEZPIECZEŃSTWO

Pokażę Ci, jak poprawnie wykonywać wszystkie ćwiczenia. Dzięki dobrej technice Twoje stawy, mięśnie czy kręgosłup nie będą narażone na kontuzje. Zapewniam pełne bezpieczeństwo w czasie wykonywania treningu.

w 100% wykorzystany czas

Nie ma miejsca na pogaduszki czy leniuchowanie. Gwarantuję, że trening ze mną to nie będzie zmarnowany czas. Wręcz przeciwnie – podczas wykonywania ćwiczeń podzielę się z Tobą swoją wiedzą i udzielę Ci kilku rad, by trening był maksymalnie efektywny.

TRENING PERSONALNY

200 PLN

CityFit (przy rondzie ONZ)
Twarda 18, Warszawa

200 zł za trening indywidualny, który poprzedzam wnikliwą analizą stanu zdrowia, ewentualnych kontuzji i kondycji podopiecznego, by móc poprowadzić go do osiągnięcia wymarzonego celu.

kup wspólny trening

Masz wątpliwości?

Wyślij mi wiadomość!

wyślij

lub skorzystaj z innego rodzaju kontaktu

508 968 047
michal_wrzosek