TRENING PERSONALNY

Nie jesteś pewien, czy dobrze wykonujesz ćwiczenia?

Masz wątpliwości, czy są odpowiednio dobrane do Twoich możliwości?

Chciałbyś zrobić trening pod okiem profesjonalisty?

Co w pakiecie?

Trening dopasowany do Twoich potrzeb

Możesz mieć pewność, że zaproponowany przeze mnie plan treningowy jest idealnie dobrany do Twoich potrzeb. Biorę pod uwagę Twoją kondycję, Twój stan zdrowia i możliwości.

PROFESJONALNE PODEJŚCIE

Jestem specjalistą w swojej branży, więc możesz mieć pewność, że wszystkie wykonywane przez Ciebie ćwiczenia nie będą ponad Twoje siły. Profesjonalne i indywidualne podejście sprawi, że trening będzie dla Ciebie prawdziwą przyjemnością.

BEZPIECZEŃSTWO

Pokażę Ci, jak poprawnie wykonywać wszystkie ćwiczenia. Dzięki dobrej technice Twoje stawy, mięśnie czy kręgosłup nie będą narażone na kontuzje. Zapewniam pełne bezpieczeństwo w czasie wykonywania treningu.

w 100% wykorzystany czas

Nie ma miejsca na pogaduszki czy leniuchowanie. Gwarantuję, że trening ze mną to nie będzie zmarnowany czas. Wręcz przeciwnie – podczas wykonywania ćwiczeń podzielę się z Tobą swoją wiedzą i udzielę Ci kilku rad, by trening był maksymalnie efektywny.

TRENING PERSONALNY

300 PLN

CityFit (przy rondzie ONZ)
Twarda 18, Warszawa

300 zł za trening indywidualny, który poprzedzam wnikliwą analizą stanu zdrowia, ewentualnych kontuzji i kondycji podopiecznego, by móc poprowadzić go do osiągnięcia wymarzonego celu.

kup trening Kup na prezent

Opinie klientów

Łukasz

"Redukcja pod okiem Michała przeszła bardzo sprawnie i przede wszystkim zdrowo!! Przepisy, które dostałem są bardzo smaczne i bardzo szybkie w przygotowaniu, co w moim przypadku jest bardzo ważne!"

Marta

"Dla Michała w pierwszej kolejności najważniejsze jest zdrowie. Regularnie pyta o wyniki badań, na początku współpracy przeprowadza bardzo dobry i wnikliwy wywiad. Polecam osobom nawet z ciężkimi przypadkami :)"

Dominik

"Jest wielu dietetyków i trenerów na FB, ale wiem, że dokonałem najlepszego wyboru. Przepisy są bardzo pyszne i nie czuję po nich głodu. Nie mam także ochoty na słodycze :) Jestem mega zadowolony!!"

Alicja

"Fit przepisy z diety Michała sprawiają, że dieta to nie żadna męczarnia, a styl życia, w którym jest miejsce na zdrowe słodkości, a forma jest coraz lepsza :) Stale rozwija swoje kompetencje! Szacun :)"

Mariusz

"Współpraca z Michałem nie kończy się na konsultacji dietetycznej, a wiąże się również ze wspólną walką do celu. Wykorzystanie jego wiedzy pomaga zadbać zarówno o wygląd, sprawność fizyczną i samopoczucie :)"

Masz wątpliwości?

Wyślij mi wiadomość!

wyślij

lub skorzystaj z innego rodzaju kontaktu

508 968 047
michal_wrzosek