KONTYNUACJA KONSULTACJI ONLINE

Współpraca ze mną przynosi efekty?

Chcesz się dalej rozwijać?

Potrzebujesz nowych przepisów i dalszego wsparcia?

Co w pakiecie?

6 tygodni konsultacji

Po pierwszych sześciu tygodniach poproszę Cię o przesłanie opinii na temat współpracy ze mną – chciałbym, żebyś podzielił się odczuciami. Co Ci się podobało? Co chciałbyś zmienić i dlaczego? Dzięki tym informacjom będę mógł stworzyć plan diety, treningów czy suplementacji na kolejny okres wspólnych działań i dążenia do wyznaczonego celu.

KOLEJNE 6 TYGODNI

150 PLN

150 zł za kolejnych 6 tygodni, w czasie których silniej zmotywujesz się do działania, polubisz nowy styl życia, zaczniesz zauważać widoczne efekty pracy nad swoim zdrowiem i sylwetką.

kup kontynuację

Opinie klientów

Justyna

"Serdcznie polecam konsultacje dietetyczne online u Michała! Świetny kontakt, mnóstwo motywacji oraz indywidualnie przygotowany plan pozwala realizować nawet najbardziej ambitne cele! Daje dużo pewności siebie"

Pawel

"Polecam! W dosyć krótkim czasie z grubasa, którego jedyną aktywnością było siedzenie przy kompie, zrobił fit freaka xD Motywuje i ustala dietę pod Ciebie, a poza tym, to spoko człowiek z niego ;)"

Mariusz

"Współpraca z Michałem nie kończy się na konsultacji dietetycznej, a wiąże się również ze wspólną walką do celu. Wykorzystanie jego wiedzy pomaga zadbać zarówno o wygląd, sprawność fizyczną i samopoczucie :)"

Anna

"Bardzo cenię sobie konsultacje dietetyczne Michała, a szczególnie indywidualne podejście do podopiecznych. Doceniam z jaką cierpliwością podchodzi do nawet trudnych przypadków i przekazuje swoją wiedzę :)"

Jarosław

"Michal to czlowiek, który kocha to co robi. Zaraża swoja pasja i przywraca wiarę, że wiele w zyciu moze sie zmienic. Szczerze polecam 😁 Odrobina ochoty, a z Michalem, nie moze sie nie udać!"

Masz wątpliwości?

Wyślij mi wiadomość!

wyślij

lub skorzystaj z innego rodzaju kontaktu

508 968 047
michal_wrzosek