Metamorfoza sylwetki online z dietą i treningiem

Szukasz profesjonalnego wsparcia przy ustaleniu właściwej diety?

Nie możesz zmobilizować się do zdrowego odżywiania?

Męczy Cię monotonny jadłospis standardowych diet lub brak efektów?

Metamorfoza z dietą i moimi treningami jest możliwa – uwierzcie w siebie!

6 msc

6 miesięcy konsultacji online – co w pakiecie?

Wywiad żywieniowo-medyczny online

Od razu po dokonaniu płatności udostępnię Ci formularz z wywiadem medycznym, treningowym i dzienniczek żywieniowy do uzupełnienia. Dzięki informacjom, które uzupełnisz ułożę plan optymalnie dopasowany do Ciebie, Twojego stanu zdrowia i celu. To pierwszy krok, od którego rozpoczyna się Twoja metamorfoza sylwetki online.

Indywidualnie dobrana dieta

W ciągu maksymalnie 7 dni roboczych przygotuję szczegółowo przygotowany i opisany plan diety oraz plan treningowy online. Jadłospis przygotowuję indywidualnie, specjalnie dla Ciebie dzięki czemu jest dopasowany do Twoich preferencji na podstawie analizy informacji zawartych w wypełnionych przez Ciebie formularzach. Otrzymasz sprawdzone przeze mnie, smaczne i proste w przygotowaniu posiłki. Szybko przekonasz się, że dieta wcale nie musi być nudna i trudna!

Układanie planu treningowego

To Ty decydujesz, co znajdzie się w programie treningowym, jaki rodzaj aktywności fizycznej wybierzesz, ile razy w tygodniu będziesz trenować i gdzie. Oferuję Ci zarówno program treningowy dla początkujących jak i dla zaawansowanych. Jest on dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb, dzięki czemu osiągniesz maksimum efektów. Plan treningowy dla początkujących uwzględnia podstawowe porady i informacje, dotyczące wykonywanych serii ćwiczeń. Dowiesz się jak prawidłowo wykonać rozgrzewkę i jakie wybrać ćwiczenia rozciągające. Poprawnie ułożenie planu treningowego gwarantuje Ci, że Twoje ćwiczenia będą skuteczne i bezpieczne.

6 miesięcy konsultacji

Jestem do Twojej dyspozycji przez cały czas trwania współpracy. Wspólnie analizujemy postępy na podstawie przesyłanych co 14 dni raportów oraz Twojej opinii, samopoczucia i zadowolenia. Wiem, że układanie planu treningowego online i ustalanie planu żywieniowego, wymaga aktualizacji i wspólnych analiz. To na podstawie Twoich wniosków, na bieżąco, modyfikujemy plan tak, aby osiągnąć maksimum efektów. Z każdym podopiecznym jestem w stałym kontakcie. Odpowiadam na każde pytanie i wątpliwości, wspieram w trudnych chwilach i rozwiewam obawy, służę wiedzą. Nie wahaj się pisać – odpowiem, kiedy tylko będę mógł.

6 miesięcy konsultacji

600 PLN 700 PLN

za 6 miesięcy konsultacji online, dzięki którym efekty przyjdą szybciej niż myślisz! Nauczysz się zdrowo odżywiać, przygotowywać smaczne posiłki i efektywnie trenować.

kup konsultację Kup na prezent

Dieta i plan treningowy dla początkujących i zaawansowanych – opinie klientów

Artur

"Współpracę z Michałem mogę określić jako czystą przyjemność. Podejście Michała do podopiecznego to nie oklepany schemat, lecz indywidualnie przygotowany plan działania. Polecam! Mega trener z doświadczeniem! :)"

Maciej

"Michała poznałem rok temu i dzięki jego pomocy moje życie zmieniło się na lepsze. Schudłem 14 kg i zgubiłem 18 cm w pasie. Zaufałem mu od samego początku i się nie zawiodłem. Polecam ogromnie!"

Alicja

"Fit przepisy z diety Michała sprawiają, że dieta to nie żadna męczarnia, a styl życia, w którym jest miejsce na zdrowe słodkości, a forma jest coraz lepsza :) Stale rozwija swoje kompetencje! Szacun :)"

Łukasz

"Redukcja pod okiem Michała przeszła bardzo sprawnie i przede wszystkim zdrowo!! Przepisy, które dostałem są bardzo smaczne i bardzo szybkie w przygotowaniu, co w moim przypadku jest bardzo ważne!"

Marta

"Dla Michała w pierwszej kolejności najważniejsze jest zdrowie. Regularnie pyta o wyniki badań, na początku współpracy przeprowadza bardzo dobry i wnikliwy wywiad. Polecam osobom nawet z ciężkimi przypadkami :)"

Masz wątpliwości?

Wyślij mi wiadomość!

wyślij

lub skorzystaj z innego rodzaju kontaktu

508 968 047
michal_wrzosek