O mnie

Cześć!

Mam na imię Michał i od kilku lat zajmuję się pomaganiem innym w osiągnięciu wymarzonej sylwetki, zdrowego odżywiania, czy pomocy przy różnych chorobach spowodowanych złą dieta. Kilka informacji o mnie przedstawiam poniżej:

01
Studia i dietetyka kliniczna
01
W odróżnieniu od wielu „dietetyków” ukończyłem specjalistyczne studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie uzyskałem tytuł dietetyka klinicznego, pozwala mi to nie tylko na układanie diet, ale również współpracę z osobami cierpiącymi na różne jednostki chorobowe.
02
Pasja i badania naukowe
02
Dietetyka to moja pasja! Dlatego stale się rozwijam, obecnie kończę studia doktoranckie na jednej z renomowanych warszawskich uczelni Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, gdzie prowadzę również własne badania naukowe związane z żywieniem człowieka.
03
Brak montonni, #kuchniawrzoska
03
Nie lubię monotonii, dlatego też moje diety są zróżnicowane, smaczne i proste! Wszystkie przepisy na dania w moich dietach są sprawdzone oraz wymyślone przeze mnie, jeśli chcesz zobaczyć przykładowe dania sprawdź je na moim kanale #kuchniawrzoska.
04
Indywidualne podejście
04
Każdy z nas potrzebuje indywidualnego podejścia, dlatego też moje diety są dopasowane do indywidualnych potrzeb, biorąc pod uwagę Twoje preferencje żywieniowe, stan zdrowia oraz cel, który chcesz osiągnąć. Aby dowiedzieć się więcej na temat układania diety, sprawdź -> link
05
Zdrowie jest najważniejsze
05
Najważniejsze jest zdrowie, dlatego we współpracy z podopiecznymi ich zdrowie stawiam na pierwszym miejscu, możesz być pewna/y, że diety, które dla Ciebie przygotowuję w pełni realizują zapotrzebowania na wszystkie witaminy i składniki mineralne, także prócz wymarzonej sylwetki poprawiasz swój stan zdrowia oraz samopoczucie.
06
Doświadczenie
06
Doświadczenie zdobyte podczas studiów czy w pracy jako dietetyk, przełożyły się na setki zadowolonych podopiecznych, pozwól, że i Tobie będę mógł pomóc wykorzystując doświadczenie i zdobytą wiedzę.
07
Komunikacja
07
We współpracy z podopiecznymi prócz indywidualnego podejścia skupiam się na komunikacji, jest ona dla mnie bardzo ważna, dlatego szybko reaguję na każde potrzeby, pytania czy uwagi w trakcie naszej współpracy.
08
99% zadowlonych klientów
08
Ponad 99% zadowolonych podopiecznych! Doświadczenie, pasja i kontakt z ludźmi zaowocowały tak wysoką skutecznością we współpracy ze mną, jeśli chcesz dowiedzieć się jak poszło innym, sprawdzić ich opinie oraz efekty

Metamorfozy

Galeria zdjęć