PIERWSZA KONSULTACJA DIETETYCZNA ONLINE

Szukasz profesjonalnego wsparcia przy ustaleniu właściwej diety?

Nie możesz zmobilizować się do zdrowego odżywiania?

Męczy Cię monotonny jadłospis standardowych diet?

Co w pakiecie?

Wywiad żywieniowo-medyczny online

Od razu po wykupieniu pakietu prześlę Ci formularz z wywiadem medycznym oraz formularz treningowy i dzienniczek żywieniowy do uzupełnienia. Dzięki nim będę mógł ułożyć Twój indywidualny jadłospis, optymalnie dopasowany do Ciebie.

Lista zakupów oraz porady

Obawiasz się, że będziesz zagubiony wśród nowych dań i smaków? Od razu wyślę Ci listę produktów, na których będzie bazował Twój jadłospis. To znacznie ułatwi Ci zakupy. Możesz także liczyć na wskazówki i porady, które pomogą Ci wprowadzić zmiany w życie.

Indywidualnie dobrana dieta

W ciągu 7 dni roboczych na Twoją skrzynkę mailową trafi szczegółowo rozpisana dieta. Jadłospis układany indywidualnie, ponieważ jest dopasowany do Twoich preferencji i powstał na podstawie analizy informacji zawartych w wypełnionych przez Ciebie formularzach. Jako jedyny na rynku dołączam także gotowe przepisy – wiele pomysłów na smaczne i kolorowe dania. Szybko przekonasz się, że dieta wcale nie musi być nudna.

6 tygodni konsultacji

Jestem w stałym kontakcie z podopiecznymi. Przez sześć tygodni walczę razem z Tobą. Jestem do Twojej dyspozycji w razie pytań i wątpliwości, wspieram w trudnych chwilach i rozwiewam obawy, służę wiedzą. Nie wahaj się pisać – odpowiem, kiedy tylko będę mógł.

Dodatkowe usługi w ramach konsultacji

Jeżeli będziesz zainteresowany, oprócz diety, mogę przygotować dla Ciebie również suplementację oraz plan treningowy (w cenie konsultacji dietetycznej).

Pierwsze 6 tygodni

250 PLN

250 zł za 6 tygodni, w czasie których zmienisz całkowicie podejście do swojego ciała. Zmienisz swoje nawyki, a także przygotujesz się do dalszej pracy nad swoim zdrowiem i sylwetką.

kup konusltację

Każda następna konsultacja (i kolejne 6 tygodni opieki) kosztuje 150 zł.

Opinie klientów

Artur

"Współpracę z Michałem mogę określić jako czystą przyjemność. Podejście Michała do podopiecznego to nie oklepany schemat, lecz indywidualnie przygotowany plan działania. Polecam! Mega trener z doświadczeniem! :)"

Maciej

"Michała poznałem rok temu i dzięki jego pomocy moje życie zmieniło się na lepsze. Schudłem 14 kg i zgubiłem 18 cm w pasie. Zaufałem mu od samego początku i się nie zawiodłem. Polecam ogromnie!"

Alicja

"Fit przepisy z diety Michała sprawiają, że dieta to nie żadna męczarnia, a styl życia, w którym jest miejsce na zdrowe słodkości, a forma jest coraz lepsza :) Stale rozwija swoje kompetencje! Szacun :)"

Łukasz

"Redukcja pod okiem Michała przeszła bardzo sprawnie i przede wszystkim zdrowo!! Przepisy, które dostałem są bardzo smaczne i bardzo szybkie w przygotowaniu, co w moim przypadku jest bardzo ważne!"

Marta

"Dla Michała w pierwszej kolejności najważniejsze jest zdrowie. Regularnie pyta o wyniki badań, na początku współpracy przeprowadza bardzo dobry i wnikliwy wywiad. Polecam osobom nawet z ciężkimi przypadkami :)"

Masz wątpliwości?

Wyślij mi wiadomość!

wyślij

lub skorzystaj z innego rodzaju kontaktu

508 968 047
michal_wrzosek