PIERWSZA KONSULTACJA DIETETYCZNA ONLINE

Szukasz profesjonalnego wsparcia przy ustaleniu właściwej diety?

Nie możesz zmobilizować się do zdrowego odżywiania?

Męczy Cię monotonny jadłospis standardowych diet?

Co w pakiecie?

Wywiad żywieniowo-medyczny online

Od razu po wykupieniu pakietu prześlę Ci formularz z wywiadem medycznym oraz formularz treningowy i dzienniczek żywieniowy do uzupełnienia. Dzięki nim będę mógł ułożyć Twój indywidualny jadłospis, optymalnie dopasowany do Ciebie.

Lista zakupów oraz porady

Obawiasz się, że będziesz zagubiony wśród nowych dań i smaków? Od razu wyślę Ci listę produktów, na których będzie bazował Twój jadłospis. To znacznie ułatwi Ci zakupy. Możesz także liczyć na wskazówki i porady, które pomogą Ci wprowadzić zmiany w życie.

Indywidualnie dobrana dieta

W ciągu 5 dni roboczych na Twoją skrzynkę mailową trafi szczegółowo rozpisana dieta. Jadłospis układany indywidualnie, ponieważ jest dopasowany do Twoich preferencji i powstał na podstawie analizy informacji zawartych w wypełnionych przez Ciebie formularzach. Jako jedyny na rynku dołączam także gotowe przepisy – to aż 15 stron pomysłów na smaczne i kolorowe dania. Szybko przekonasz się, że dieta wcale nie musi być nudna.

6 tygodni konsultacji

Jestem w stałym kontakcie z podopiecznymi. Przez sześć tygodni walczę razem z Tobą. Jestem do Twojej dyspozycji w razie pytań i wątpliwości, wspieram w trudnych chwilach i rozwiewam obawy, służę wiedzą. Nie wahaj się pisać – odpowiem, kiedy tylko będę mógł.

Dodatkowe usługi w ramach konsultacji

Jeżeli będziesz zainteresowany, oprócz diety, mogę przygotować dla Ciebie również suplementację oraz plan treningowy (w cenie konsultacji dietetycznej).

Pierwsze 6 tygodni

250 PLN

250 zł za 6 tygodni, w czasie których zmienisz całkowicie podejście do swojego ciała. Zmienisz swoje nawyki, a także przygotujesz się do dalszej pracy nad swoim zdrowiem i sylwetką.

kup konusltację

Każda następna konsultacja (i kolejne 6 tygodni opieki) kosztuje 150 zł.

Masz wątpliwości?

Wyślij mi wiadomość!

wyślij

lub skorzystaj z innego rodzaju kontaktu

508 968 047
michal_wrzosek