Paweł

-17kg

Powiedz proszę kilka słów o sobie. Czym się zajmujesz na co dzień, jaki masz charakter pracy, co lubisz, co Cię interesuje?

Generalnie mam siedzący charakter pracy. Bywały okresy, kiedy w ciągu dnia moja aktywność fizyczna zamykała się na przejściu 400 m, włączając wejście i zejście z pierwszego piętra.

Dlaczego postanowiłaś zacząć? Jaki był Twój cel, co chciałaś osiągnąć współpracując ze mną?

Marzyłem o wysportowanej sylwetce, sześciopaku itd., jednak zawsze trudno było zacząć. Celem jaki sobie postawiłem było zrzucenie ok. 10 kg. Kolejne cele pojawiły się w trakcie współpracy z Tobą. Wcześniej nie ćwiczyłem w siłowni, więc poprosiłem Cię o wspólny trening.

Co spowodowało, że postanowiłaś dokonać metamorfozy swojej sylwetki?

Metamorfoza… taka jak poprzedników była jednak ciągle mało osiągalnym marzeniem. Wstydziłem się swojego brzucha. W okresie letnim nie zdejmowałem koszulki, wciągałem brzuch itd.

Co było dla Ciebie najtrudniejsze, żeby wykonać pierwszy krok i każdy kolejny?

W początkowym etapie najtrudniejsza była dla mnie zmiana mentalna. W pierwszych tygodniach okazało się, że będę jadł ok. dwa razy więcej, niż jadłem do tej pory. Jak można schudnąć jedząc znacznie więcej? Nie da się! A jednak! Dziękuję Michał – miałeś rację. ?

Co się zmieniło w Twoim życiu i jak się czujesz teraz, gdy dbasz o to co jesz oraz o regularną aktywność fizyczną?

Zmieniło się wszystko. Minęły problemy żołądkowo-jelitowe, metabolizm został nakręcony dzięki właściwemu odżywianiu i aktywności fizycznej. Poziom cholesterolu w normie (groziło mi branie leków) i to, z czego cieszę się najbardziej – cofnęło się nadciśnienie, przez które regularnie musiałem przyjmować leki ???. Lekarz potwierdził, że nie muszę ich już brać.

Pochwal się proszę, z czego jesteś najbardziej dumna?

Najbardziej dumny jestem ze zmiany stylu życia na nowy, zdrowy oraz ze zmian w mojej sylwetce, dzięki którym stałem się bardziej pewny siebie.

Co możesz powiedzieć o współpracy ze mną, co było w niej dla Ciebie najważniejsze?

Dzięki Twojemu mega profesjonalnemu podejściu doszedłem do tego, co mam teraz. Ciągły kontakt, szybkie odpowiedzi nawet na najgłupsze wydawałoby się pytania. Zmieniło się moje myślenie odnośnie diety i aktywności fizycznej. Dzięki Tobie nie traktuję tego jak katorżniczą dietę, a raczej jak styl życia, z którego jestem dumny. Jesteś człowiekiem, który twardo i nieustępliwie wdraża kolejne etapy diety i treningów, a przy tym słucha sugestii i wątpliwości, natychmiast na nie reagując.

Michał, gdybyś jeszcze chciał się dorzucić finansowo do konieczności zmian w garderobie, za które jesteś w pełni odpowiedzialny, to dałbym Ci 11/10. ?

Jak sobie radzisz teraz, gdy już osiągnęłaś swój pierwszy cel?

Osiągnąłem pierwszy cel, jednak osiąganie takich wyników uzależnia i pracujemy dalej. Bez napinania i skupiania się tylko na tym. Teraz chcę zdrowo żyć i być aktywnym fizycznie, powoli budując beztłuszczową masę mięśniową.