Krzysiek

-11kg

Powiedz proszę kilka słów o sobie. Czym się zajmujesz na co dzień, jaki masz charakter pracy, co lubisz, co Cię interesuje?

Na co dzień pracuję w księgowości, charakter mojej pracy jest raczej siedzący. Moim największym zainteresowaniem jest siłownia i motoryzacja.

Dlaczego postanowiłaś zacząć? Jaki był Twój cel, co chciałaś osiągnąć współpracując ze mną?

Chciałem osiągnąć wymarzoną sylwetkę, jak również poprawić jakość mojego odżywiania. Uważam, że się udało.

Co spowodowało, że postanowiłaś dokonać metamorfozy swojej sylwetki?

Po prostu chęć zmiany. Jakiś czas już ćwiczyłem, ale nie było progresu. Potrzebowałem kogoś, kto mi pomoże osiągnąć cel.

Co było dla Ciebie najtrudniejsze, żeby wykonać pierwszy krok i każdy kolejny?

W sumie z Twoją pomocą nic nie było trudne. Wszystko wyjaśniałeś tak jak należy.

Co się zmieniło w Twoim życiu i jak się czujesz teraz, gdy dbasz o to co jesz oraz o regularną aktywność fizyczną?

Samo dbanie o jedzenie poprawiło moje samopoczucie. Mam więcej energii. Ogólnie jest lepiej, nie jestem zmęczony i śpiący. Natomiast trening, nie ma co mówić o zmianach w wyglądzie sylwetki, pokazał mi dyscyplinę i nauczył cierpliwości, bo niestety efekty nie przychodzą szybko, trochę trzeba na nie poczekać.

Pochwal się proszę, z czego jesteś najbardziej dumna?

Najbardziej dumny jestem z tego, że poprawiła się moja świadomość co do wyboru jedzenia. Kiedyś, no cóż, w koszyku lądowało wszystko. Teraz, zanim coś wezmę, czytam skład i chyba to jest najważniejsze, że dzięki współpracy z Tobą zacząłem zwracać na to uwagę.

Co możesz powiedzieć o współpracy ze mną, co było w niej dla Ciebie najważniejsze?

Współpraca z Tobą to czysta przyjemność. Wytyczne jasne, przejrzyste i przede wszystkim napisane w prosty sposób i zrozumiale. Można pytać o wszystko. Wiem, że czasami pytania mogły być irytujące, ale nigdy nic nie powiedziałeś na „odczep się”, zawsze usłyszałem odpowiedź, która w pełni mnie satysfakcjonowała.

Jak sobie radzisz teraz, gdy już osiągnęłaś swój pierwszy cel?

Myślę, że o wiele lepiej. Wiedzę uzyskaną od Ciebie wdrożyłem w codzienność i powoli wszystko idzie do przodu. Progres jest mały, ale jest. Wystarcza mi to, że nauczyłem się zdrowo jeść.