W parze ciekawie i skutecznie.

Kiedy łatwiej zmienić styl życia? W parze, oczywiście. Zaproś do wspólnej przygody partnera/partnerkę, siostrę, brata, przyjaciela. Otrzymacie taką samą dietę, ale dostosowaną do potrzeb każdego z was. Gotujcie, ćwiczcie, motywujcie się razem i razem cieszcie się z sukcesu.

Dlaczego warto wybrać plan dla pary?

Takie same zakupy i przepisy, ale indywidualne porcje

Oszczędność czasu, jedna lista zakupów, plan kupujecie raz.

Indywidualny plan ćwiczeń. Wspólna motywacja i szybsze efekty

Opieka i wsparcie z mojej strony, to każdy ma indywidualnie

Jak wygląda współpraca ze mną?

Wywiad żywieniowo-medyczny online

Po dokonaniu płatności poproszę Was, każdą osobę z pary osobno, o wypełnienie formularza z wywiadem medycznym, żywieniowym, treningowym, otrzymacie również dzienniczek żywieniowy do uzupełnienia. Zanim przygotuję dietę, upewnię się jaki jest Wasz stan zdrowia i w razie konieczności – polecę wykonanie badań. Dzięki informacjom, które uzupełnicie ułożę plan optymalny, dopasowany do stanu zdrowia i preferencji.

Indywidualnie dobrana dieta

W ciągu siedmiu dni roboczych ułożę dietę na miarę i prześlę ze szczegółowym i starannie opisanym planem. Jadłospis przygotowuję specjalnie dla Was, dzięki czemu jest dopasowany do Waszych preferencji na podstawie analizy informacji zawartych w formularzach. Ale uwaga: plan jest taki sam, więc jeśli jedna z osób ma alergię lub chorobę zależną od diety, to plan uwzględnia zapotrzebowanie tej osoby. Ponadto, jeżeli ktoś z pary np. nie jada mięsa albo czuje się źle po zjedzeniu nabiału, to wykluczam te pokarmy ze wspólnej diety.
Wasz wspólny jadłospis, jaki ode mnie otrzymacie, będzie zawierał sprawdzone przeze mnie, smaczne i proste w przygotowaniu posiłki. Takie, które chce się przygotowywać, wspólnie.

Optymalny plan treningowy

Wasze cele treningowe i możliwości są zapewne różne, dlatego przygotuję dla Was osobne plany treningowe. Od czego zależy plan? Dostosuję go do ilości czasu, jaki każde z Was może przeznaczyć na trening. U mnie każdy decyduje o tym, co znajdzie się w programie treningowym, jaki rodzaj aktywności fizycznej, ile razy w tygodniu i gdzie odbędzie się trening. Plan treningowy jest dopasowany do poziomu zaawansowania oraz indywidualnych potrzeb, dzięki czemu każdy osiągnie maksimum efektów. Dowiecie się jak prawidłowo wykonać rozgrzewkę i jakie wybrać ćwiczenia rozciągające, aby trenować bezpiecznie i skutecznie.

Dostępność przez cały okres współpracy

Moja opieka to nie tylko profesjonalnie przygotowany plan - to okazywane zainteresowanie i systematyczny kontakt z moimi podopiecznymi. Chociaż dietę macie wspólną, to każda osoba z pary pozostaje ze mną w stałym kontakcie. Wspólnie analizujemy postępy na podstawie przesyłanych co 14 dni raportów oraz Waszej opinii, samopoczucia i zadowolenia. Odpowiadam na każde pytanie i wątpliwości, wspieram w trudnych chwilach i rozwiewam obawy, służę wiedzą. Dlatego właśnie moje usługi dietetyczne online zapewniają maksimum efektów i osiągnięcie celu.

Zdrowie nie zaczeka, zajmij się nim już dziś. Zamów plan dla pary. Razem zadbajcie o siebie.

Dieta dla pary

Wybierz okres trwania współpracy.

1,5 miesiąca

2 x 250

166 zł / miesiąc / os.

3 miesiące

(oszczędzasz 100 zł)

2 x 400

133 zł / miesiąc / os.

6 miesięcy

(oszczędzasz 300 zł)

2 x 700

116 zł / miesiąc / os.

Co potem? Kontynuacja współpracy jest jeszcze tańsza.
Kliknij i zobacz pakiety przedłużeń.

Nie czekaj i zamów już dziś! Zaskocz bliską osobę. Zadbaj o jej zdrowie i samopoczucie - na pewno doceni taki prezent.

Podziel się zdrowiem.

Zła wiadomość jest taka, że złe nawyki są zaraźliwe. Aż o 57% wzrasta u Ciebie ryzyko otyłości, jeśli Twój najbliższy przyjaciel jest otyły, a o 37%, jeśli otyły jest współmałżonek. Ale jest też dobra wiadomość: zdrowe nawyki też są zaraźliwe, nawet bardzo. Dlatego warto zmotywować najbliższą osobę do wspólnego działania.